Int no. #227975
Actief
Dethleffs 532
Bezig met laden ...
(za 23-05-2026, 09:41)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Dethleffs |
| Categorie | Alkoof |
| Model | 532 |
| Eerste registratie | 07/1990 |
| Kilometerstand | 176.200 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 60 kW (82 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1929 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.000 kg |
| Lengte in mm | 5.900 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Parkeerhulp | Camera |
| Radio en geluid | Radio |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, 83224, Rottau
Postcode: 83224
Afstand:
... km
Int no. #227975
Actief
Dethleffs 532
Bezig met laden ...
(za 23-05-2026, 09:41)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.