De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
| Merk | Dethleffs |
| Categorie | Alkoof |
| Model | 5841 |
| Eerste registratie | 05/2004 |
| Kilometerstand | 162.450 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.120 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
| Trekhaak | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Defecten die mij bekend zijn:
Achteruitrijcamera defect
SOG defect
Zwelling keukenmeubel onder rand sierlijst - vochtindringing onduidelijk
Onderzijde houten hoek verrot (in werkplaats verstevigd met plaatwerk)
TÜV-papieren verkeerd afgegeven (moet dit worden aangevraagd, papieren gaan uit van verkeerde gewichtsklasse 3,85t slechts 1 jaar geldig - maar voertuig is onbeladen tot 3,5t - moet dit worden gewijzigd?)
Eerste generatie antenne niet in gebruik
Kleine deuk vooraan in de alkoof (boom geraakt - geen gat)
Kleine deuk aan de achterkant (boom geraakt - geen gat)
Rolgordijnen met gebruikssporen
Motor zweet, nog geen druppel
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu