Int no. #229466
Actief
Dethleffs 5881 HG
Bezig met laden ...
(di 26-05-2026, 10:06)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Dethleffs |
| Categorie | Alkoof |
| Model | 5881 HG |
| Eerste registratie | 01/2005 |
| Kilometerstand | 66.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.495 kg |
| Lengte in mm | 6.500 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Deeltjesfilter |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
diverse deuken/vlekken op de carrosserie.
Alles werkt en er zijn geen defecten.
Locatie
Duitsland, Ettlingen
Postcode: 76275
Afstand:
... km
Int no. #229466
Actief
Dethleffs 5881 HG
Bezig met laden ...
(di 26-05-2026, 10:06)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.