Int no. #223676
Actief
Dethleffs A5251
Bezig met laden ...
(wo 13-05-2026, 09:19)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Dethleffs |
| Categorie | Alkoof |
| Model | A5251 |
| Eerste registratie | 05/2005 |
| Kilometerstand | 149.627 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 81 kW (110 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2286 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.495 kg |
| Lengte in mm | 5.383 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| ESP | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Jardelund
Postcode: 24994
Afstand:
... km
Int no. #223676
Actief
Dethleffs A5251
Bezig met laden ...
(wo 13-05-2026, 09:19)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.