Int no. #216251
Actief
Directe aankoop mogelijk
Dethleffs A7178
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 10:05)
Beschikbaarheid: 01. Juli 2026
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Dethleffs |
| Categorie | Alkoof |
| Model | A7178 |
| Eerste registratie | 01/2008 |
| Kilometerstand | 167.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 116 kW (158 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2999 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 5.000 kg |
| Lengte in mm | 8.900 mm |
| Banden Type | Winterbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
kleine schade linksachter gerepareerd, HU 11/25 verlopen
Schade
Locatie
Duitsland, Wandlitz
Postcode: 16348
Afstand:
... km
Int no. #216251
Actief
Directe aankoop mogelijk
Dethleffs A7178
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 10:05)
Beschikbaarheid: 01. Juli 2026
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.