Int no. #219035
Actief
Dethleffs Advantage I 5841
Bezig met laden ...
(do 30-04-2026, 14:30)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Dethleffs |
| Categorie | Integraal |
| Model | Advantage I 5841 |
| Eerste registratie | 11/2006 |
| Kilometerstand | 180.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.500 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio, Geluidssysteem, USB-aansluiting, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Krasjes en deukjes aan de buitenkant, enkele lichte barstjes onder de plastic bekleding.
Deuken op het dak.
Sticker beschadigd.
Locatie
Duitsland, Bremervörde
Postcode: 27432
Afstand:
... km
Int no. #219035
Actief
Dethleffs Advantage I 5841
Bezig met laden ...
(do 30-04-2026, 14:30)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.