Int no. #223604
Actief
Dethleffs Ducato
Bezig met laden ...
(di 12-05-2026, 13:02)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Dethleffs |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Ducato |
| Eerste registratie | 05/2000 |
| Kilometerstand | 90.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 66 kW (90 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1905 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.499 kg |
| Lengte in mm | 6.100 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Ballenstedt
Postcode: 06493
Afstand:
... km
Int no. #223604
Actief
Dethleffs Ducato
Bezig met laden ...
(di 12-05-2026, 13:02)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.