Int no. #224717
Actief
Dethleffs Ducato
Bezig met laden ...
(vr 15-05-2026, 13:30)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Dethleffs |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Ducato |
| Eerste registratie | 04/1993 |
| Kilometerstand | 139.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 55 kW (75 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1929 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.400 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Parkeerhulp | Camera |
| Radio en geluid | Radio, Radio/CD, Geluidssysteem, Bluetooth, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Gettorf
Postcode: 24214
Afstand:
... km
Int no. #224717
Actief
Dethleffs Ducato
Bezig met laden ...
(vr 15-05-2026, 13:30)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.