Int no. #211676
Actief
Dethleffs Esprit
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 15:18)
Beschikbaarheid: 11. Juni 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Dethleffs |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Esprit |
| Eerste registratie | 04/2014 |
| Kilometerstand | 39.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.250 kg |
| Lengte in mm | 7.310 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lendesteun | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Tekenen van slijtage aan de buitenkant en binnenkant
Vliegenhordeur (draad gescheurd)
Afvalemmerhouder defect
Dragerplaat onder garage achter ingedeukt
Dakrand achter rechtsboven licht ingedeukt
Locatie
Duitsland, Ratzeburg
Postcode: 23909
Afstand:
... km
Int no. #211676
Actief
Dethleffs Esprit
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 15:18)
Beschikbaarheid: 11. Juni 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.