Int no. #205337
Actief
Dethleffs Esprit A 7870-2
Bezig met laden ...
(wo 01-04-2026, 16:53)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Dethleffs |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Esprit A 7870-2 |
| Eerste registratie | 04/2014 |
| Kilometerstand | 89.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 130 kW (177 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 5.500 kg |
| Lengte in mm | 9.500 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio/CD, Bluetooth |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Mühlhausen
Postcode: 99974
Afstand:
... km
Int no. #205337
Actief
Dethleffs Esprit A 7870-2
Bezig met laden ...
(wo 01-04-2026, 16:53)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.