Int no. #216447
Koopkans
Dethleffs Fiat Ducato 2.5 TDI
Deze veiling is verlopen (wo 29-04-2026, 13:54)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Dethleffs |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Fiat Ducato 2.5 TDI |
| Eerste registratie | 03/1996 |
| Kilometerstand | 162.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 85 kW (116 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.200 kg |
| Lengte in mm | 5.966 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Handsfree-kit | |
| Radio en geluid | Radio |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Petersberg
Postcode: 66989
Afstand:
... km
Int no. #216447
Koopkans
Dethleffs Fiat Ducato 2.5 TDI
Deze veiling is verlopen (wo 29-04-2026, 13:54)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.