Int no. #224854
Actief
Directe aankoop mogelijk
Dethleffs Fiat ducato 230
Bezig met laden ...
(vr 15-05-2026, 09:33)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Dethleffs |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Fiat ducato 230 |
| Eerste registratie | 03/1999 |
| Kilometerstand | 198.157 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 90 kW (122 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.800 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Deeltjesfilter |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Tekenen van slijtage door leeftijd en gebruik. Bekende punten: Trumatic C kachel start af en toe pas na meerdere pogingen, toiletspoeling bediening reageert af en toe onbetrouwbaar, klein roestplekje rechtsvoor in de wielkast. Het voertuig wordt particulier verkocht.
Schade
Locatie
Duitsland, Neufahrn bei Freising
Postcode: 85375
Afstand:
... km
Int no. #224854
Actief
Directe aankoop mogelijk
Dethleffs Fiat ducato 230
Bezig met laden ...
(vr 15-05-2026, 09:33)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.