Int no. #219297
Koopkans
Dethleffs Globetrotter T5+942
Deze veiling is verlopen (do 30-04-2026, 13:51)
Beschikbaarheid: 16. Mai 2026
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Dethleffs |
| Categorie | Integraal |
| Model | Globetrotter T5+942 |
| Eerste registratie | 12/1998 |
| Kilometerstand | 89.900 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 90 kW (122 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.260 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Er zitten hageldeukjes op het dak. Verder is alles ok
Locatie
Oostenrijk, Leutasch
Postcode: 6105
Afstand:
... km
Int no. #219297
Koopkans
Dethleffs Globetrotter T5+942
Deze veiling is verlopen (do 30-04-2026, 13:51)
Beschikbaarheid: 16. Mai 2026
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.