Int no. #229048
Actief
Directe aankoop mogelijk
Dethleffs Globetrotter xli
Bezig met laden ...
(vr 29-05-2026, 09:48)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Dethleffs |
| Categorie | Integraal |
| Model | Globetrotter xli |
| Eerste registratie | 03/2013 |
| Kilometerstand | 97.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 132 kW (179 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 3000 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 5.500 kg |
| Lengte in mm | 8.500 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, Radio/CD, Geluidssysteem, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Hanau
Postcode: 63452
Afstand:
... km
Int no. #229048
Actief
Directe aankoop mogelijk
Dethleffs Globetrotter xli
Bezig met laden ...
(vr 29-05-2026, 09:48)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.