Int no. #226753
Actief
Directe aankoop mogelijk
Dethleffs GLOBETROTTER XXL A9000
Bezig met laden ...
(za 30-05-2026, 12:06)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Dethleffs |
| Categorie | Alkoof |
| Model | GLOBETROTTER XXL A9000 |
| Eerste registratie | 04/2022 |
| Kilometerstand | 36.500 km |
| Chassis | Iveco |
| Motorvermogen in kW | 155 kW (211 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2998 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 7.200 kg |
| Lengte in mm | 8.863 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Boordcomputer | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Navigatiesysteem | |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Klein scheurtje in hoek van bumper (ongeveer €250)
Schade
Locatie
Duitsland, Großefehn
Postcode: 26629
Afstand:
... km
Int no. #226753
Actief
Directe aankoop mogelijk
Dethleffs GLOBETROTTER XXL A9000
Bezig met laden ...
(za 30-05-2026, 12:06)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.