Int no. #217704
Actief
Dethleffs Globetrotter XXLA
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 15:57)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Dethleffs |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Globetrotter XXLA |
| Eerste registratie | 12/2022 |
| Kilometerstand | 15.860 km |
| Chassis | Iveco |
| Motorvermogen in kW | 152 kW (207 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2998 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 7.500 kg |
| Lengte in mm | 8.600 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lendesteun | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, WLAN hotspot, Aanraakscherm |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Kritzmow
Postcode: 18198
Afstand:
... km
Int no. #217704
Actief
Dethleffs Globetrotter XXLA
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 15:57)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.