Int no. #209772
Actief
Directe aankoop mogelijk
Dethleffs Just Go
Bezig met laden ...
(ma 04-05-2026, 12:10)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Dethleffs |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Just Go |
| Eerste registratie | 05/2023 |
| Kilometerstand | 25.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 114 kW (155 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1995 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.360 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Voorbumper op het plastic, ongeveer 10 cm lange kras. Verder geen gebreken. De datum voor de APK en keuring is 16 juni 2026. Voertuig is als nieuw voertuig gekocht bij Pauli in Remscheid en heeft alle keuringen en lektests gehad. Geweldig voertuig heeft nog nooit de bergpassen gezien. Assistentiesystemen zijn aanwezig zoals de belangrijke rijbaan- en botsassistent.
Schade
Locatie
Duitsland, Radevormwald
Postcode: 42477
Afstand:
... km
Int no. #209772
Actief
Directe aankoop mogelijk
Dethleffs Just Go
Bezig met laden ...
(ma 04-05-2026, 12:10)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.