Int no. #13856
Actief
Dethleffs Pulse GT T
Bezig met laden ...
(za 02-05-2026, 09:17)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Dethleffs |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Pulse GT T |
| Eerste registratie | 04/2022 |
| Kilometerstand | 50.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 118 kW (160 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.650 kg |
| Lengte in mm | 7.400 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
zie foto's
Locatie
Duitsland, Viersen
Postcode: 41751
Afstand:
... km
Int no. #13856
Actief
Dethleffs Pulse GT T
Bezig met laden ...
(za 02-05-2026, 09:17)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.