Int no. #218043
Actief
Dethleffs XXL Globetrotter 9800
Bezig met laden ...
(ma 27-04-2026, 09:23)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Dethleffs |
| Categorie | Alkoof |
| Model | XXL Globetrotter 9800 |
| Eerste registratie | 09/2011 |
| Kilometerstand | 142.800 km |
| Chassis | Iveco |
| Motorvermogen in kW | 125 kW (170 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2998 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 6.700 kg |
| Lengte in mm | 8.898 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Elektrische stoelverstelling | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Maxdorf
Postcode: 67133
Afstand:
... km
Int no. #218043
Actief
Dethleffs XXL Globetrotter 9800
Bezig met laden ...
(ma 27-04-2026, 09:23)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.