Int no. #227606
Actief
Eifelland Fiat ducato 230
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 09:57)
Beschikbaarheid: 21. August 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Eifelland |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Fiat ducato 230 |
| Eerste registratie | 03/2000 |
| Kilometerstand | 188.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 90 kW (122 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.990 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Deeltjesfilter |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Normale gebruikssporen, krassen aan de buitenkant, afbladderend lijstwerk aan de binnenkant
Locatie
Duitsland, Bielefeld
Postcode: 33619
Afstand:
... km
Int no. #227606
Actief
Eifelland Fiat ducato 230
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 09:57)
Beschikbaarheid: 21. August 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.