Int no. #226965
Actief
Directe aankoop mogelijk
Elnagh Clipper
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 12:03)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Elnagh |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Clipper |
| Eerste registratie | 03/2006 |
| Kilometerstand | 114.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 1.000 kg |
| Lengte in mm | 5.960 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Zomerbanden |
Uitrusting
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Lendesteun | |
| Deeltjesfilter |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Spanje, L'Hospitalet de Llobregat
Postcode: 08902
Afstand:
... km
Int no. #226965
Actief
Directe aankoop mogelijk
Elnagh Clipper
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 12:03)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.