Int no. #208610
Actief
Directe aankoop mogelijk
Etrusco CV 600 DB
Bezig met laden ...
(do 02-04-2026, 09:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Etrusco |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | CV 600 |
| Model | DB |
| Eerste registratie | 05/2025 |
| Kilometerstand | 4.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 125 kW (170 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1995 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.990 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Radio en geluid | Radio, Geluidssysteem, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Schmalkalden
Postcode: 98574
Afstand:
... km
Int no. #208610
Actief
Directe aankoop mogelijk
Etrusco CV 600 DB
Bezig met laden ...
(do 02-04-2026, 09:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.