Int no. #223324
Actief
Etrusco T 7400 QB
Bezig met laden ...
(vr 15-05-2026, 16:29)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Etrusco |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | T |
| Model | 7400 QB |
| Eerste registratie | 06/2020 |
| Kilometerstand | 46.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.000 kg |
| Lengte in mm | 7.400 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| ESP | |
| Navigatiesysteem | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Dalen van de heftafel werkt niet
Locatie
Duitsland, Coburg
Postcode: 96450
Afstand:
... km
Int no. #223324
Actief
Etrusco T 7400 QB
Bezig met laden ...
(vr 15-05-2026, 16:29)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.