Int no. #219620
Actief
Directe aankoop mogelijk
Eura Mobil 230
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 09:48)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Eura Mobil |
| Categorie | Alkoof |
| Model | 230 |
| Eerste registratie | 03/1999 |
| Kilometerstand | 156.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 66 kW (90 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1905 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.490 kg |
| Lengte in mm | 6.000 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Lichte hagelschade (Alkhoven)
Schade
Locatie
Duitsland, KITZINGEN
Postcode: 97318
Afstand:
... km
Int no. #219620
Actief
Directe aankoop mogelijk
Eura Mobil 230
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 09:48)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.