Int no. #225164
Actief
Eura Mobil 690hb
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 11:09)
Beschikbaarheid: 04. Juli 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Eura Mobil |
| Categorie | Alkoof |
| Model | 690hb |
| Eerste registratie | 05/1996 |
| Kilometerstand | 160.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 85 kW (116 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.850 kg |
| Lengte in mm | 6.990 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
| Tweede set banden | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Achterbumper
Locatie
Duitsland, Halle/Westf.
Postcode: 33790
Afstand:
... km
Int no. #225164
Actief
Eura Mobil 690hb
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 11:09)
Beschikbaarheid: 04. Juli 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.