Int no. #169199
Koopkans
Eura Mobil 770 EB
Deze veiling is verlopen (za 04-04-2026, 09:44)
Beschikbaarheid: 28. April 2026
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Eura Mobil |
| Categorie | Alkoof |
| Model | 770 EB |
| Eerste registratie | 08/2016 |
| Kilometerstand | 114.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 130 kW (177 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2999 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 5.500 kg |
| Lengte in mm | 8.290 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD, Geluidssysteem, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Normale gebruikssporen na 9 jaar gebruik.
Het radiatorrooster is opnieuw zwart gespoten door een professionele autospuiter.
Enkele lichte scheurtjes op de plastic buitenbekleding van de carrosserieranden.
Locatie
Duitsland, Velpke
Postcode: 38458
Afstand:
... km
Int no. #169199
Koopkans
Eura Mobil 770 EB
Deze veiling is verlopen (za 04-04-2026, 09:44)
Beschikbaarheid: 28. April 2026
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.