Int no. #177594
Actief
Eura Mobil A690
Bezig met laden ...
(wo 01-04-2026, 10:57)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Eura Mobil |
| Categorie | Alkoof |
| Model | A690 |
| Eerste registratie | 04/2003 |
| Kilometerstand | 127.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.500 kg |
| Lengte in mm | 6.990 mm |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Helaas is de tegel gebroken. De tegel ligt er wel, maar kan niet worden verwijderd.
Locatie
Polen, Sarbsk
Postcode: 84352
Afstand:
... km
Int no. #177594
Actief
Eura Mobil A690
Bezig met laden ...
(wo 01-04-2026, 10:57)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.