Int no. #164494
Actief
Directe aankoop mogelijk
Eura Mobil Contura 716 EB
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 09:55)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Eura Mobil |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Contura 716 EB |
| Eerste registratie | 08/2022 |
| Kilometerstand | 39.500 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 125 kW (170 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2143 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.500 kg |
| Lengte in mm | 7.300 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
| Tweede set banden | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Vierwielaandrijving | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Elektrische stoelverstelling | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem, AUX-aansluiting, USB-aansluiting |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling, Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
normale gebruikssporen
- kleine deuken op de planken van het bed
Schade
Locatie
Duitsland, Insul
Postcode: 53520
Afstand:
... km
Int no. #164494
Actief
Directe aankoop mogelijk
Eura Mobil Contura 716 EB
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 09:55)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.