Int no. #207547
Koopkans
Eura Mobil FB 770
Deze veiling is verlopen (di 31-03-2026, 13:47)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Eura Mobil |
| Categorie | Alkoof |
| Model | FB 770 |
| Eerste registratie | 04/1998 |
| Kilometerstand | 248.000 km |
| Chassis | Andere |
| Motorvermogen in kW | 85 kW (116 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 5.000 kg |
| Lengte in mm | 8.000 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio/CD, AUX-aansluiting, USB-aansluiting |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Het voertuig heeft sinds oktober 2025 geen APK meer gehad.
De hulpverwarming, Truma 6002, verwarmt het water, maar de ventilator start niet.
Locatie
Duitsland, Hamburg
Postcode: 21039
Afstand:
... km
Int no. #207547
Koopkans
Eura Mobil FB 770
Deze veiling is verlopen (di 31-03-2026, 13:47)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.