Int no. #208787
Koopkans
Eura Mobil FB 770
Deze veiling is verlopen (ma 18-05-2026, 10:14)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Eura Mobil |
| Categorie | Alkoof |
| Model | FB 770 |
| Eerste registratie | 04/1998 |
| Kilometerstand | 248.000 km |
| Chassis | Andere |
| Motorvermogen in kW | 85 kW (116 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 5.000 kg |
| Lengte in mm | 8.000 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio/CD, AUX-aansluiting |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
De camper is 28 jaar oud en heeft gebruikssporen die in overeenstemming zijn met zijn leeftijd. De verwarming verwarmt het water, helaas werkt de ventilator in de verwarming niet. De ongevalschade is gerepareerd, het voertuig is droog en heeft in april 2026 een nieuwe APK gekregen.
Er zijn 7 slaapplaatsen. Verdere vragen graag per mail.
Locatie
Duitsland, 21039 Hamburg
Postcode: 21039
Afstand:
... km
Int no. #208787
Koopkans
Eura Mobil FB 770
Deze veiling is verlopen (ma 18-05-2026, 10:14)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.