Int no. #108190
Actief
Eura Mobil Fiat
Bezig met laden ...
(wo 13-05-2026, 15:38)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Eura Mobil |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Fiat |
| Eerste registratie | 02/1992 |
| Kilometerstand | 186.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 70 kW (95 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.400 kg |
| Lengte in mm | 7.000 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Radio en geluid | Radio/CD |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Snelheidsmeter defect, waarschijnlijk gebroken snelheidsmeterkabel
Printplaat boiler defect
Raam in alkoof links lekt licht bij zware regenval
Schade
Locatie
Duitsland, Wedemark
Postcode: 30900
Afstand:
... km
Int no. #108190
Actief
Eura Mobil Fiat
Bezig met laden ...
(wo 13-05-2026, 15:38)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.