Int no. #224770
Actief
Directe aankoop mogelijk
Eura Mobil I 635 LS
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 09:45)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Eura Mobil |
| Categorie | Integraal |
| Model | I 635 LS |
| Eerste registratie | 04/2005 |
| Kilometerstand | 122.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.850 kg |
| Lengte in mm | 6.500 mm |
| Banden Type | Winterbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Peißenberg
Postcode: 82380
Afstand:
... km
Int no. #224770
Actief
Directe aankoop mogelijk
Eura Mobil I 635 LS
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 09:45)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.