Int no. #229425
Actief
Directe aankoop mogelijk
Eura Mobil Integra 760 EB
Bezig met laden ...
(di 26-05-2026, 09:51)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Eura Mobil |
| Categorie | Integraal |
| Model | Integra 760 EB |
| Eerste registratie | 06/2021 |
| Kilometerstand | 30.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 130 kW (177 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.800 kg |
| Lengte in mm | 7.890 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Navigatiesysteem | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Bad rappenau
Postcode: 74906
Afstand:
... km
Int no. #229425
Actief
Directe aankoop mogelijk
Eura Mobil Integra 760 EB
Bezig met laden ...
(di 26-05-2026, 09:51)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.