Int no. #207667
Actief
Eura Mobil Integra Line 720 EB
Bezig met laden ...
(di 31-03-2026, 09:39)
Beschikbaarheid: 01. Mai 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Eura Mobil |
| Categorie | Integraal |
| Model | Integra Line 720 EB |
| Eerste registratie | 06/2017 |
| Kilometerstand | 98.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.400 kg |
| Lengte in mm | 7.400 mm |
| Banden Type | Winterbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Radio en geluid | Radio |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Lamphouder van achterdrager barst
Printplaat warmwaterverwarming Alde defect
Gebruikssporen in overeenstemming met leeftijd
Locatie
Duitsland, Speyer
Postcode: 67346
Afstand:
... km
Int no. #207667
Actief
Eura Mobil Integra Line 720 EB
Bezig met laden ...
(di 31-03-2026, 09:39)
Beschikbaarheid: 01. Mai 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.