De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
| Merk | Eura Mobil |
| Categorie | Integraal |
| Model | Integra Line 720 EB Automatik |
| Eerste registratie | 03/2017 |
| Kilometerstand | 87.800 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Milieu badge | 4 (Groen) |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.700 kg |
| Lengte in mm | 7.400 mm |
| Breedte in mm | 2.322 mm |
| Hoogte in mm | 2.880 mm |
| Identificatienummer voertuig | ***************** |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Staat van de belangrijkste set banden (beoordeling) | medium |
| Tweede set banden | Winterbanden |
| Staat van tweede set banden (beoordeling) | medium |
| ABS | |
| Airbag voor voorpassagier | |
| Airbag voor bestuurder | |
| Alarmsysteem | |
| Trekhaak | |
| Verwarmde voorruit | |
| Hill Start Assist | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Mistlamp | |
| Deeltjesfilter | |
| Bekleding | Stof |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Bandenspanningscontrole | |
| Koplampen | Dagrijverlichting |
| Stuurbekrachtiging | |
| Verwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
2 gerepareerde ongevallenschades: Parkeerbumper achterpassagier gerepareerd. Deze is gerepareerd en gespoten en een klein plastic onderdeel (zie bijgevoegde foto) is aan de onderkant vervangen. Beide reparaties zijn onafhankelijk van elkaar uitgevoerd door gespecialiseerde bedrijven. Er is een factuur voor het lakwerk van ca. € 400.
Het plastic onderdeel aan de onderkant is gerepareerd door een ander gespecialiseerd bedrijf in verband met de 2e schade, die aan de passagierszijde achter, onder zat, aangezien deze onderdelen met elkaar verbonden zijn. Factuur bestaat. 600 €.
De laatste twee foto's hierboven tonen de schade VOOR de reparatie.
De waterschade zat aan de bovenkant van het grote dakluik. Het dakluik is verwijderd en opnieuw afgedicht door een Eura Mobil gecertificeerd bedrijf als onderdeel van de fabrieksgarantie.
De auto heeft zojuist de huidige lektest ondergaan en er waren geen gebreken.
Watervlekken zijn niet of nauwelijks zichtbaar.
Bestuurderskant kras aan de onderkant achter niet gerepareerd.
Groot dakluik lek gerepareerd
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu