Int no. #44137
Beëindigd
Eura Mobil Profilia T 675 SB
Einde veiling: do 25-07-2024, 14:05
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Eura Mobil |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Profilia T 675 SB |
| Eerste registratie | 03/2023 |
| Kilometerstand | 10.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2184 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6e |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.250 kg |
| Lengte in mm | 6.990 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| ABS | |
| Airbag voor voorpassagier | |
| Airbag voor bestuurder | |
| Alarmsysteem | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Grootlichtassistent | |
| Handsfree-kit | |
| Lederen stuurwiel | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Regensensor | |
| Bandenspanningscontrole | |
| Stuurbekrachtiging | |
| Rijbaanassistent | |
| Automatisch starten/stoppen | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Darmstadt
Postcode: 64285
Afstand:
... km
Int no. #44137
Beëindigd
Eura Mobil Profilia T 675 SB
Einde veiling: do 25-07-2024, 14:05
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.