Int no. #207696
Actief
Eura Mobil Terrestra 570 HS
Bezig met laden ...
(wo 01-04-2026, 13:30)
Beschikbaarheid: 14. Juni 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Eura Mobil |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Terrestra 570 HS |
| Eerste registratie | 02/2017 |
| Kilometerstand | 130.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.980 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, Geluidssysteem, USB-aansluiting |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling, Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Motor is nieuw ingebouwd op 117000. Heeft ongeveer 10.000 km afgelegd bij verkoop. Alles werkt zonder problemen
Locatie
Duitsland, Freiburg
Postcode: 79117
Afstand:
... km
Int no. #207696
Actief
Eura Mobil Terrestra 570 HS
Bezig met laden ...
(wo 01-04-2026, 13:30)
Beschikbaarheid: 14. Juni 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.