Int no. #225101
Actief
Ford Ford Transit/Tourneo
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 10:57)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Ford |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Andere serie |
| Model | Ford Transit/Tourneo |
| Eerste registratie | 09/2009 |
| Kilometerstand | 279.850 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 63 kW (86 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2198 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.500 kg |
| Lengte in mm | 4.863 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Lijst met gebreken van de laatste hoofdinspectie 8/25 zal worden gepresenteerd indien geïnteresseerd
Diverse gebreken
Schade
Locatie
Duitsland, Hamburger
Postcode: 22089
Afstand:
... km
Int no. #225101
Actief
Ford Ford Transit/Tourneo
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 10:57)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.