Int no. #224261
Actief
Directe aankoop mogelijk
Ford Hehn Mobil
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 11:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Ford |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Andere serie |
| Model | Hehn Mobil |
| Eerste registratie | 10/1999 |
| Kilometerstand | 76.500 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 63 kW (86 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2496 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 2.830 kg |
| Lengte in mm | 5.400 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Rettenbach
Postcode: 89364
Afstand:
... km
Int no. #224261
Actief
Directe aankoop mogelijk
Ford Hehn Mobil
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 11:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.