Int no. #217890
Actief
Ford Nugget Aufstelldach
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 13:04)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Ford |
| Categorie | Van |
| Serie | Nugget Aufstelldach |
| Model | Nugget Aufstelldach |
| Eerste registratie | 11/2020 |
| Kilometerstand | 47.800 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 136 kW (185 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1995 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.190 kg |
| Lengte in mm | 4.972 mm |
| Banden Type | Winterbanden |
| Tweede set banden | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Voor, Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Deuk in achterklep, kleine deuk in zijschuifdeur, overgeschilderde verfkras in bestuurdersdeur, laatste corrosiecontrole 04.10.22
Schade
Locatie
Duitsland, Holzkirchen
Postcode: 83607
Afstand:
... km
Int no. #217890
Actief
Ford Nugget Aufstelldach
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 13:04)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.