Int no. #224289
Actief
Ford Nugget Plus Aufstelldach
Bezig met laden ...
(wo 13-05-2026, 09:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Ford |
| Categorie | Van |
| Serie | Nugget Plus Aufstelldach |
| Model | Nugget Plus Aufstelldach |
| Eerste registratie | 07/2022 |
| Kilometerstand | 43.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 136 kW (185 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1995 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.400 kg |
| Lengte in mm | 5.339 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Bottrop
Postcode: 46236
Afstand:
... km
Int no. #224289
Actief
Ford Nugget Plus Aufstelldach
Bezig met laden ...
(wo 13-05-2026, 09:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.