Int no. #211606
Actief
Directe aankoop mogelijk
Ford Transit Tourneo
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 09:19)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Ford |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Andere serie |
| Model | Transit Tourneo |
| Eerste registratie | 02/2012 |
| Kilometerstand | 119.913 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 92 kW (125 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2198 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 3 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.332 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Kleine deuk linksachter, bovenaan de deur.
Krassen op de wielkast linksachter.
Gebruikssporen door ouderdom, gedeeltelijk overschilderd met een lakstift.
Een klein plekje rechtsvoor tussen de deuren.
Schade
Locatie
Duitsland, Berkenthin
Postcode: 23919
Afstand:
... km
Int no. #211606
Actief
Directe aankoop mogelijk
Ford Transit Tourneo
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 09:19)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.