Int no. #216847
Actief
Forster A 699 HB
Bezig met laden ...
(wo 29-04-2026, 16:25)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Forster |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | A |
| Model | 699 HB |
| Eerste registratie | 05/2017 |
| Kilometerstand | 67.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.990 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
| Boordcomputer | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Aanraakscherm |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Altmannstein
Postcode: 93336
Afstand:
... km
Int no. #216847
Actief
Forster A 699 HB
Bezig met laden ...
(wo 29-04-2026, 16:25)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.