Int no. #194760
Actief
Directe aankoop mogelijk
Forster T 699 VB
Bezig met laden ...
(di 07-04-2026, 11:05)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Forster |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | T |
| Model | 699 VB |
| Eerste registratie | 03/2014 |
| Kilometerstand | 146.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.900 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Scheur in de hoek van de achterbumper gerepareerd (alleen de plastic bekleding)
Schade
Locatie
Duitsland, Langenfeld
Postcode: 40764
Afstand:
... km
Int no. #194760
Actief
Directe aankoop mogelijk
Forster T 699 VB
Bezig met laden ...
(di 07-04-2026, 11:05)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.