Int no. #219136
Beëindigd
Forster V 636 EBL
Einde veiling: do 30-04-2026, 22:00
Beschikbaarheid: 04. Juli 2026
Laatste bod:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Forster |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | V |
| Model | 636 EBL |
| Eerste registratie | 03/2021 |
| Kilometerstand | 24.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.360 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Elektrische stoelverstelling | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio/CD, AUX-aansluiting, USB-aansluiting |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Kloster Veßra
Postcode: 98660
Afstand:
... km
Int no. #219136
Beëindigd
Forster V 636 EBL
Einde veiling: do 30-04-2026, 22:00
Beschikbaarheid: 04. Juli 2026
Laatste bod:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.