Int no. #224883
Actief
Directe aankoop mogelijk
Frankia Fiat Ducato 290
Bezig met laden ...
(vr 15-05-2026, 09:39)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Frankia |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Fiat Ducato 290 |
| Eerste registratie | 10/1992 |
| Kilometerstand | 145.232 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 70 kW (95 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 2.500 kg |
| Lengte in mm | 6.000 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Hagelschade
Waterschade in badkamer door vorige eigenaar, gerepareerd
Schade
Locatie
Duitsland, Talheim
Postcode: 78607
Afstand:
... km
Int no. #224883
Actief
Directe aankoop mogelijk
Frankia Fiat Ducato 290
Bezig met laden ...
(vr 15-05-2026, 09:39)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.