Int no. #213833
Actief
Frankia I 790 GD
Bezig met laden ...
(di 12-05-2026, 09:23)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Frankia |
| Categorie | Integraal |
| Model | I 790 GD |
| Eerste registratie | 04/2016 |
| Kilometerstand | 85.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 130 kW (177 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2999 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 5.500 kg |
| Lengte in mm | 7.855 mm |
| Banden Type | Winterbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Lichte schade aan de achterkant ( smet )
Locatie
Duitsland, Maselheim
Postcode: 88437
Afstand:
... km
Int no. #213833
Actief
Frankia I 790 GD
Bezig met laden ...
(di 12-05-2026, 09:23)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.