Int no. #224562
Actief
Frankia i600
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 10:55)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Frankia |
| Categorie | Integraal |
| Model | i600 |
| Eerste registratie | 11/2001 |
| Kilometerstand | 130.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.000 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Laadregelaar voor walstroom defect
Kleine beschadiging aan linker buitenkant
Brandstofmeter schommelt in het laatste kwartaal
Locatie
Duitsland, Koblenz
Postcode: 56077
Afstand:
... km
Int no. #224562
Actief
Frankia i600
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 10:55)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.