Int no. #207505
Koopkans
Frankia Vier persoons op L300
Deze veiling is verlopen (di 31-03-2026, 13:53)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Frankia |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Vier persoons op L300 |
| Eerste registratie | 02/1988 |
| Kilometerstand | 140.000 km |
| Chassis | Andere |
| Motorvermogen in kW | 55 kW (75 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1499 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Benzine |
| Kenteken | Geldig NL |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 3 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.400 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Radio en geluid | Radio/CD |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Gaskachel werking onbekend
Locatie
Nederland, Woensdrecht
Postcode: 4634
Afstand:
... km
Int no. #207505
Koopkans
Frankia Vier persoons op L300
Deze veiling is verlopen (di 31-03-2026, 13:53)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.