Int no. #101327
Actief
Directe aankoop mogelijk
GiottiLine Therry T 37 S
Bezig met laden ...
(wo 27-05-2026, 09:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | GiottiLine |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Therry T 37 S |
| Eerste registratie | 05/2018 |
| Kilometerstand | 45.500 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 120 kW (163 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1997 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.362 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD, USB-aansluiting |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Stootschade aan achterskirt. Verzegeld.
Schade
Locatie
Duitsland, Nuthe-Urstromtal
Postcode: 14947
Afstand:
... km
Int no. #101327
Actief
Directe aankoop mogelijk
GiottiLine Therry T 37 S
Bezig met laden ...
(wo 27-05-2026, 09:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.